@festiwal_otwartego_parasola Huehuehue. Tymczasem u mnie wóz z 1992 i wsiada laska (tak naprawdę to nie wsiada bo jestem przegrywem ale wyobraźmy sobie, że wsiada)
-Włącz klimę
-Dobra, na ile chcesz stopni?
Tak, klima nawet automatyczna nie jest czymś nowym.