Komentarze (27)
@GtotheG chodzi o to, że jak się robi opisy charakteru niczym ze sławnej "randki w ciemno" to znaczy często, że ktoś jest...specyficzny.
Jestem taki a owaki ą ę. Marzyciel, introwertyk...
Jak ktoś jest odrobinę samoświadomy to się wie, że te opisy to nic nie znaczą bo każdy będzie pisał generyczne zalety żeby wypaść dobrze. Zresztą szydło z worka wylazło.
I to otwieranie się na dzień dobry. Może trochę tajemnicy?
A na żagle to on pewnie tylko patrzył z lądu ale napisał bo brzmi prestiowo. Poza tym kto chodzi na randkę na łódź...no w romantycznych komediach chodzą
Już pomijam kwestię szukania osób na grupach bo już nawet hejto jest "lepsze" w tej kwestii
@GtotheG przed wszystkim nie pisz o sobie w pierwszej osobie a najlepiej w ogóle nie pisz jaka jesteś bo to zawsze brzmi jak reklama jakiegoś produktu.
Każdy lubi podróże. Nie pisz czego nie lubisz chyba, że to coś w rodzaju palacze czy ruchacze. Chociaż jak to drugie napiszesz to będzie odwrotny skutek bo większość udaje, że nie jest a w takim przypadku tym bardziej będzie ściemniać.
Co masz pisać?
Najlepiej nic. Ewentualnie jak chcesz ułatwić zaglądanie, wymień rzeczy które lubisz (gotowanie, plywanie, gry, dłutowanie...)i nara.
I tak każdy ocenia po wyglądzie a reszta wyjdzie w rozmowie. Tym bardziej jak się nie grzeszy wyglądem bo wtedy długie opisy to despera.
Podpisał : specjalista od wizerunku na portalach randkowych. Bejonse
Zaloguj się aby komentować



