@Yes_Man kiedyś ojciec mnie wziął na przejażdżkę junakiem. Dał mi kask z niemieckiego hełmu zrobiony, wyściółka w środku była, ale pasków nie miał. Spadł mi zaraz po ruszeniu, darłem się "tato tato kask mi spadl" ale on albo był głuchy albo tak podjarany, że o mnie zapomniał bo nie zwrócił na mnie uwagi. Jechałem tak bez kasku po wioskach okolicznych, z 15km wracamy, schodzę a on się pyta gdzie kask mam xD
@Yes_Man ogara 200 to i ja miałem za łepka:) ale to był ulep straszny, pędzlem malowany, kupiłem go za grosze i taki był jego stan, więcej stał w komórce niż jeździł :) ale nie powiem coś tam człowiek się dłubać nauczyl przy nim :)
A później mi przeszło i nie kontynuowałem przygody z jednośladami :p
No ale tera mam skuter xDD
Zaloguj się aby komentować