NiebieskiSzpadelNihilizmu2025-03-06T13:40:56+01:006@SierotaChaosu bardziej jak "ja widzący rozprzestrzeniające się piekło i zamykający laptopa tuż przed wyjściem z pracy" xD
SierotaChaosu★2025-03-06T13:45:45+01:004@NiebieskiSzpadelNihilizmu jak nie dziś, to jutro dopadnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zuchtomek2025-03-06T14:16:37+01:004@NiebieskiSzpadelNihilizmu Miałem tak wczoraj jak typiarka o 15:52 zrobiła zgłoszenie xD
NiebieskiSzpadelNihilizmu2025-03-06T18:34:05+01:001@SierotaChaosu pamiętaj- https://shouldideploy.today/ @zuchtomek też tak kiedyś zrobiłem Godzina 15:50-coś, komunikator tylko zdążył wyrzucić na pulpit "cześć mamy problem jesteś jeszcze?" zanim zamknąłem do końca klapę xDShould I Deploy TodayA friendly reminder to all Developers, Designers, CEOsShould I Deploy Today
zuchtomek2025-03-06T14:15:53+01:0010@SierotaChaosu Ctrl + A -> PPM -> Oznacz wszystko jako przeczytane Pora na Hejto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kitty952025-03-06T20:56:55+01:002Ja czasem jestem jajcarz i odpisuję wieczorem, a następnego dnia o 8 robię inbę czemu jeszcze nie ma odpowiedzi do mojej odpowiedzi. Fajny uczuć jak Julki zamiast porannej kawki i ploteczek pocą się nad odpisywaniem.
w0jmar2025-03-06T21:14:09+01:000@kitty95 jestem jajcarz i odpisuję wieczorem No zajebisty jajcarz - wieczorem przegląda emaile z pracy! Noo boki zrywać.
kitty952025-03-07T07:03:45+01:000@w0jmar nie każda robota to 8-16, dwie kawki, ciasto od Grażynki i elo.