@Okrupnik zabawne, nigdy nie lubiłem tej gry. drewno, słaba grafika, nie mój klimat ALE na plus należy zaliczyć "kopułę" "czemu to jest teraz zablokowane" bo jest dobrze wytłumaczone fabularnie czemu tak jest a nie jak większość gier - tu jest ściana nie do obejścia i koniec ¯\_(ツ)_/¯ a tam kopuła ma sens pod względem fabularnym i to jest jedyny plus tej gry jak dla mnie
Zaloguj się aby komentować