Komentarze (11)
@BoJaProszePaniMamTuPrimaSorta tak odpowiadam na twierdzenia "jak się napijesz to przy disco polo też się bawisz" (nawet pijany się nie bawię).
"Jak się napijesz to i przy death metalu się dobrze bawisz ".
@AdelbertVonBimberstein jak sie napijesz to nawet muzyki nie potrzebujesz zeby sie dobrze bawic, tak ze ten..
@BoJaProszePaniMamTuPrimaSorta Potwierdzam. Znajomy po rzuceniu w aucie "puść co tam uważasz" szybko poprosił, żeby jednak dać z powrotem Oldfielda. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Acid_Burn @Acid_Burn Zwykły techniczny death metal. Nie jest to dinozaur w stylu Incantation czy Immolation, ale też raczej klasyczny nurt, bez udziwnień. Może odrobinę bardziej melodyjny niż mainstream deathmetalowy.
@LondoMollari myślałem, że jakiś hardkor a to dzieciom można do kołyski puszczać na sen xD
@DiscoKhan nie ma co się bawić z jakimś licytowaniem się, bo zawsze ktos wyjebie z jakimś Anal Cuntem albo innym Gorgorothem ewentualnie jakimś totalnie niszowym pornogrindem typu Łeb Prosiaka xD wielu osobom zwyczajny heavy metal urywa łeb.
@LondoMollari rozjebał mnie trochę wokal xD słuchałem kiedyś trochę technicznego death metalu, ale tego idącego mocniej w thrash
@BoJaProszePaniMamTuPrimaSorta Oho, scena Olsztyn Old Underground wjeżdża na salony Hejto
@InstytutKonserwacjiMaryliRodowicz no i to jest nuta, a nie te pedalskie death metale
no i to jest nuta, a nie te pedalskie death metale
@GrindFaterAnona Przecież to też jest deathmetal?
Zaloguj się aby komentować
