Komentarze (27)
Myślę, że Chrześcijanie byli przed netflixem z wybielenim jezusa.

Komentarz usunięty przez moderatora
@Chriss-Rezner niekoniecznie.
@SpoconaPacha No to w sumie netflix może robić adaptacje postaci historycznych, fikcyjnych według tego samego kryterium. To nie wiem o co się ludzie czepiają.
Komentarz usunięty przez moderatora
@SpoconaPacha Jezus był Polakiem.
Komentarz usunięty przez moderatora
@Chriss-Rezner Nie mieli wtedy wyjścia. Myślisz, że ludzie modlili by się do podobizny jakiegoś ciemnego typa?
@JackDaniels No podczas kolonizacji innych narodów, np afryki to modlili się do białego jezusa. Jesus splaining.
@SpoconaPacha Podoba mi się, jak najlepiej piorunowanym argumentem do tej pory jest ten, którymi mówi. "No w Sumie Jeszcze bardziej go przebarwialiśmy na potrzeby każdego kraju i kultury."
Komentarz usunięty przez moderatora
@Chriss-Rezner ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://pl.wikipedia.org/wiki/Czarny_Chrystus
@yourgrandma To dopiero ADAPTACJA XD "Jednym z elementów sekt jest postać Czarnego Chrystusa, która ma uosabiać Jezusa jako Murzyna, a nie Judejczyka. Wyznawcy, wierzą w nadejście czarnego Mesjasza, którego poprzednikiem był Simon Kimbangu i który wybawi czarne ludy od zła utożsamianego z dominacją białych."
@SpoconaPacha Ale to nazwisko Józefa, który nie był jego starym.
Komentarz usunięty przez moderatora
@ZygoteNeverborn Jezus był Polakiem po matce. Czy, jak kto woli, po Matce.
@SpoconaPacha Józef Ipanienko - usługi stolarskie.
@KLH Zgadza się! U Żydów dziedziczy się narodowość po kądzieli. Wait...
@ZygoteNeverborn Tak byli Żydzi narodowości Polskiej. Czy inaczej są Polacy wyznania żydowskiego.
@Chriss-Rezner Widziałeś kiedyś Żyda? Żydzi nie są czarni tylko biali.
@Pan_Pomidor Z afryki jest to musi być czarny
Ale że znaleźli mu dublera w somalii czy w tych okolicach...
jakby spał...
Oglądałbym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Terrence Howard by pasował.
Tej wersji jeszcze nie widziałem, a ostatnią (pic rel) ustawiłem sobie na avatar jak tu założyłem konto

Netflixowi to się już konkretnie w d**** poprzewracało z tą ich tolerancją mimo iż to fejk wyżej.Niech tracą dalej , zresztą wszystkie serwisy które na chama wszędzie zmieniają kolor skóry czy wpychają homoseksualistów ;|
Zaloguj się aby komentować
