adam_photolive2025-02-16T22:00:55+01:0019Ogladajac te filmiki o grotołazach albo jak utknęli tam na kilka dni centralnie czuje dyskomfort jak mało kiedy. W zyciu bym nie wlazł w takie miejsce wiedząc, że mogę sie zablokować i umierać powolną śmiercią
Madius2025-02-17T09:36:01+01:002Grotołazy są po⁎⁎⁎⁎ni. Nie wiem jaką trzeba mieć psychikę, by wchodzić w dziury w które da się wcisnąć tylko na wydechu.
Musztarda2025-02-17T14:10:00+01:000Ja ledwo powstrzymuje ataki paniki, kiedy muszę się wczołgać pod łóżko, żeby coś wyciągnąć.
Michumi2025-02-17T15:49:36+01:001@A_a https://www.facebook.com/share/r/15nUemDncR/?mibextid=wwXIfr działa bez konta jeno zamknąć okno logowania krzyżykiemErrorFacebook