@cebulaZrosolu ostatni schodek wyszedł nierówno na wysokość, to dorównali xD I chciałbym żeby to były heheszki, ale w swoim wypidyszewie mam taką przychodnię, stary budynek i klatka schodowa ma dosłownie taki motyw- lecą schody przez 2 piętra, na samej górze ostatni schodek ma tak może z 5cm wysokości xD Żeby dopełnić obrazu rozpaczy (albo histerycznego śmiechu), to na ostatnim piętrze jest gabinet ortopedyczny
Zaloguj się aby komentować