Naszła mnie taka rozkmina że przy autostradach powinne być "paczkomaty" na kontenery gdzie ciężarówki zostawiałyby swoje cargo a następnie ładunek trafiałby na pojazdy sterowane przez AI które przemieszczały by się tylko po autostradach. Autostrady są znacznie bardziej ustandaryzowane, jednolite i "spokojniejsze" więc jak AI jakoś radzi sobie w mieście to autostrada to byłaby bułka z masłem. Takie AI mogłoby działasz ~24h na dobę, jeździć szybciej bo wyłączony zostanie czynnik ludzki. I co najważniejsze, dbać o odstępu w kolumnie tirów by w dołączający się do ruchu do autostradzie nie został zablokowany przez konwój
Zaloguj się aby komentować