cebulaZrosoluMistrzw Hydepark2024-06-01T12:39:35+02:002Hahaha w końcu pada deszcz! #pogoda27Udostępnij
paulusll★2024-06-01T12:51:53+02:000@cebulaZrosolu Taa, ja chyba w jakimś trójkącie Bermudzkim mieszkam... Wczoraj z 3 stron potężne komórki burzowe pięknie szły w moja stronę i co ? i nic pokropiło przez minutę i to by było na tyle.
cebulaZrosolu2024-06-01T13:14:40+02:001@SuperSzturmowiec kupiłem motopompę (bo prądu nie mam na działce) a mauzerow szukam, ogólnie to powaliło ludzi, 350zl chcą za jednego
vredo2024-06-01T13:15:53+02:004Nie, to tylko ja się zeszczałem ale miło mi, że sprawiłem ci trochę radości