Gdyby beksiński był spawaczem #sztuka #pracaspawaczamnieprzeistacza #ai #beksinski




Gdyby beksiński był spawaczem #sztuka #pracaspawaczamnieprzeistacza #ai #beksinski




@4Sfor sam by się tym bawił, zresztą ludzie bardzo często wpisują "Beksinski" jak cokolwiek strasznego chcą zrobić. W sumie to byłby zachwycony tym jak jest rozchwytywany a jego oryginalne prace to by schodziły jak ciepłe bułeczki.
Ludzie by w ciemno kupowali jego obrazy, bez podglądu żeby żaden algorytm nie mógł podchwycić i byłyby czysto ekskluzywne.
Zaloguj się aby komentować