SuperSzturmowiec★GURUw Hydepark2024-11-20T14:30:02+01:004fajny kibel jeździłbym https://www.youtube.com/watch?v=PgL_Em5enkc #motocykle416Udostępnij
GrindFaterAnona2024-11-20T14:38:37+01:002@SuperSzturmowiec wiesz dlaczego jest taki fajny? bo przypomina motocykl
sleep-devir2024-11-20T16:07:32+01:001@GrindFaterAnona jeszcze ma być cieplej podobno. Jak będzie powyżej 10 stopni to ja odpalam maszynę :)
jenot2024-11-20T18:24:11+01:001@cebulaZrosolu @GrindFaterAnona Panowie to się przecież jeszcze jeździ.
GrindFaterAnona2024-11-20T18:28:14+01:001@jenot mi tam jest za zimno jak chodzę, a bym mial na moto isc. Brrr. Ostatnia traska na zamkniecie sezonu w Bieszczady pod koniec pazdziernika. Przemarzłem srogo. Po powrocie wykreciłem aku i czeka na lepsze dni.
SuperSzturmowiec2024-11-20T18:30:19+01:000@jedzczarnekoty tu nic nie jest spierdolone. To nowatorski design którego mało kto rozumie.
Pirazy2024-11-20T19:00:48+01:001@SuperSzturmowiec panie, kibel to ma byc kibel, zebym juz z daleka widzial komu nie machac