Ej tak serio to nie wiem czemu tak wszyscy wsiedli na Lunę, myślę że było całkiem spoko i powinna wejść. #eurowizja
Ej tak serio to nie wiem czemu tak wszyscy wsiedli na Lunę, myślę że było całkiem spoko i powinna wejść. #eurowizja
Zaloguj się aby komentować