michael_proteinDebiutantw Hydepark2023-01-18T15:34:34+01:006Ej jak na konkurencyjnym portalu są Mirki i mirabelki to co będzie tutaj? #pytanieJak nazwiesz użytkowników hejtoHejty/hejcikiBiałki/białeczkiTomki /tomisławy14 Głosów69Udostępnij
Trupus2023-01-18T15:38:21+01:002Proponuję grzmoty i grzmotki błyski i błyskotki oraz dla niezdecydowanych asexualne jeby
zuchtomek2023-01-18T15:41:22+01:003@michael_protein Ja używam Hejtownicy i Hejtowniczki bo to jednak nie kojarzy się negatywnie i jednoznacznie jak Hejter/Hejterka i nie jest wyrwane z kontekstu jak Tomek i Kasia
tripplin2023-01-18T15:45:07+01:005@zuchtomek Tomek bo HejTo, więc może być HejTomek. Dlatego proponuję też HejTosię
tomilidzons2023-01-18T15:58:13+01:003Zeusy i Zeuski bo rzucamy piorunami. Ewentualnie Thory i Thorki, ale to gorzej brzmi