ErwinoRommelo★GURUw Astrofotografia2025-01-13T07:41:29+01:0027Ehh ladna pelnia. #biedaastrofotografia #tagowanietomojapasja #zanizaniepoziomutagu278Udostępnij
vredo2025-01-13T09:25:38+01:002@ErwinoRommelo Ja tak mam o czasu gdy ugryzła mnie wściekła wilkołakowiewióra. Albo to lis był? Po pijaku ciężko odróżnić.
Fly_agaric2025-01-13T15:49:49+01:002@vredo Ja tak mam o czasu gdy ugryzła mnie wściekła wilkołakowiewióra. Albo to lis był? Po pijaku ciężko odróżnić. A co nie możesz się zdecydować, czy sobie włoskiego rozłupać, czy komuś kurę zapierdolić?