Eh, mial mieć czlowiek wolne półtora tygodnia to dzisiaj odebrałem telefon i jutro zamiast zakurwiqc po górach jade do dziwnowa montować sejfy xd z plusów to mam roboty na 1 dzien a nocleg mam z czwartku na piątek i piatku na sobote to sie na plażę gibnę chociaz I cos popływam
#ciezkiezycieprywaciaza #gorzkiezale #zalesie