Ech. Zmęczony jestem.
Od osób na moich stanowisku wymaga się mniej więcej 70% tzw. czardżowalności, czyli spędzenia co najmniej 70% czasu pracy na projektach, które są fakturowalne na klienta. To może być 65%, 73% - ok. 70% to jest taki standard, który uwzględnia konieczność menadżowania młodych prawników, marketingu etc.
Ja przez ostatnie 3 miesiące te wskaźniki mam na poziomie 95%, 101% i teraz w sierpniu 97%. Średnia za ostatnie 3 lata to 87% - znacznie powyżej średniej dla innych osób w firmie.
Czuje się tym już mocno zmęczony - zaangażowałem się w zbyt wiele projektów naraz i ciągłe przeskakiwanie myślami pomiędzy 3 dużymi projektami powoduje u mnie mocne zmęczenie. Musze nieco wyhamować na przyszłość, bo przyjdzie wypalenie. Na pocieszenie - jeszcze tylko 5 dni pracy i urlop.
Tak się chciałem tylko wyżalić zmęczeniem.
#gorzkiezale #gownowpis #pracbaza #praca

