MiernyMirek★Gruba rybaw Hydepark2024-02-16T20:45:21+01:0026Dzisiaj Zombiecide. #grybezpradu #gryplanszowe #hobby266Udostępnij
Utylizejszyn2024-02-16T21:26:02+01:001@MiernyMirek zazdroszczę. Zawsze chciałem grać w takie planszówki, ale nie mam z kim.
Orzech★2024-02-17T06:47:51+01:000@Utylizejszyn na fejsie jest masa grupek gdzie ludzie się kumają na gry. Jeśli pracujesz w korpo to też na pewno znajdziesz
MiernyMirek2024-02-17T08:33:13+01:002@bucz @Orzech @Kowal04 Kurła, przeca tu o to chodzi, żeby grać z kimś. Pogadać, mieć interakcje, ta gra jest kooperacją, to tym bardziej. Solo to można popykać w Wiedźmina na kompie