Dzisiaj zaczyna się w mojej #pracbaza inwentaryzacja. Światło dzienne ujrzą kartony z komponentami zalegające na magazynach od lat (° ͜ʖ °)
#heheszki


Dzisiaj zaczyna się w mojej #pracbaza inwentaryzacja. Światło dzienne ujrzą kartony z komponentami zalegające na magazynach od lat (° ͜ʖ °)
#heheszki


jessu jak ja nie nawidzę inwentaryzacji w mojej robo. tak nie nawidzę, że na ostatnia wziąłem sobie urlop. Bo z poprzedniej mam jeszcze dwie skrzynki części opisanych jako ni c⁎⁎ja nie wiemy co to jest i do czego służy... były dwie palety ale przez miesiąc doszedł co do czego i tylko zostały dwie skrzynki. Najgorzej, że u mnie biorą na inwenture ludzi z produkcji, którzy nie odróżniają silnika od siłownika i zaworu od bezpiecznika, takze ten no burdel jest nieziemski po inwentaryzacji i rozbieżności na kilka baniek w częściach zamiennych do maszyn.
Zaloguj się aby komentować