Dzisiaj usłyszeliśmy rano nową informację, która zmienia obraz przyszłego roku. Prezes Borys powiedział, że prawdopodobnie nie będzie tarczy antyinflacyjnej w przyszłym roku. To oznacza, że inflacja jednorazowo nam podskoczy o 3-4 pp. Czyli z 20 proc., które miały być w lutym, robi się 24 proc. – stwierdził Ludwik Kotecki w TOK FM.