Dzisiaj kosiłem dokładnie. Najpierw kosiarka, a później podkaszarka. Popierdzieloną mamy pogodę i trawa szaleje....😛
#ogrodnictwo #ogrod #kosiarka

Dzisiaj kosiłem dokładnie. Najpierw kosiarka, a później podkaszarka. Popierdzieloną mamy pogodę i trawa szaleje....😛
#ogrodnictwo #ogrod #kosiarka

@bartek555 to, że będę to robił do usranej śmierci, bo pies sobie znajdzie inne miejsce do kopania. I nawiasem mówiąc nie zamierzam odbierać im tej psiej przyjemności... niech mają...
Miałem profesora, od zagospodarowania terenów i on zawsze powtarzał, "jak masz psa, to nie będziesz miał ładnego trawnika"... zgadzam się z nim po całości.
@razALgul mam też amazfita, jedyna rzecz która mnie denerwuje to różnica w wysokości - poprawnie wskazuje po około 5 minutach, ale na start zawsze mam przewyższenie 10m, jak się spocę - to często niepoprawnie wskazuje tętno (dochodzi do 170...) Ale Twoje max 118 przy takim wysiłku, nie jesteś ulańcem jak ja...
Zaloguj się aby komentować