RiverStarOsobistośćw Jedzenie2023-01-23T15:57:15+01:0011Dziś pierożki i czerwony barszcz do popicia. Tak postświątecznie #jedzenie #jedzzhejto #gotujzhejto119Udostępnij
RiverStar2023-01-23T16:00:33+01:001@moll Dziękuję! I czekam na jakieś Twoje dania do polubienia i skomentowania (Bo tę ostatnią rybę, to sorry... Kliknąłem grzmota z litości) xD Ale jak Tobie smakowało to dobrze
moll2023-01-23T16:15:15+01:001@RiverStar jakie z litości! Zaczepista rybka! Dawno mi żadna tak nie smakowała xD Aktualnie mam królika pieczonego, ale jest jeszcze mniej fotogeniczny xD
moll2023-01-23T16:18:10+01:001@RiverStar królik jest pycha. Tylko trzeba umieć go zrobić, bo to dość specyficzne mięso