Dziś noc perseidów. Ktoś się wybiera na nocny spierdotrip? U mnie niebo o dziwo czyste, może coś się uda zauważyć

Dziś noc perseidów. Ktoś się wybiera na nocny spierdotrip? U mnie niebo o dziwo czyste, może coś się uda zauważyć

Zaloguj się aby komentować