Dziś na moim gracie. Ale chyba już za stary jestem, zaczynam zbierać na elektryka. Pod Romanką, okolice Sopotni.





Dziś na moim gracie. Ale chyba już za stary jestem, zaczynam zbierać na elektryka. Pod Romanką, okolice Sopotni.





Zaloguj się aby komentować