NiebieskiSzpadelNihilizmu2025-11-10T10:12:14+01:002@FriendGatherArena no pogoda dziś "jest" i to w sumie wszystko co można o niej powiedzieć
FriendGatherArena2025-11-10T10:19:26+01:003@NiebieskiSzpadelNihilizmu odwaznie. ja w takie dni jak dzis mam wrazenie, ze ktos zaznaczyl calą pogodę i kliknął 'usun'
NiebieskiSzpadelNihilizmu2025-11-11T11:29:30+01:000@FriendGatherArena temu zwykle w takie dni witam się z "dzień". Bo "dobry" to on zdecydowanie nie jest xD
FriendGatherArena2025-11-10T12:11:05+01:001@Half_NEET_Half_Amazing trza bylo pilnowac. Dzisiaj niestety tez pasuje
InstytutKonserwacjiMaryliRodowicz2025-11-10T12:21:24+01:002@Half_NEET_Half_Amazing dziś nie jest lepiej