SaintOsobistośćw Hydepark2024-01-20T09:14:28+01:002Dzień dobry, wróciłem na Hejto. Po raz kolejny zbanowano mi konto na wykopie, wczoraj akurat za ten film. https://youtube.com/shorts/rPoy-q_sFR0?si=2wwlfRnDsjI5oDu0 29Udostępnij
Opornik★2024-01-20T09:23:52+01:000@Saint Wiem, to boli, ja też na vipoku potrafiłem robić niezłe zasięgi. Ale nie chcemy karmić tych śmieci z moderacji, prawda? Nabijajmy odsłony tutaj.
rebe-szunis2024-01-20T09:29:38+01:002@Opornik Przecież nie usunąłeś tam konta jeszcze, właśnie sprawdziłem. xD
Opornik★2024-01-20T09:36:51+01:001@rebe-szunis Kurwa. Bo chuje mają ustawione że jak się nie daj boże zalogujesz to procedura usuwania jest przerwana. Musze dopilnować żeby zrobić tak jak ludzie dawali przepis - z mailem że śmiecie mają wszystko usunąć bo RODO i chuj.
Ragnarokk★2024-01-20T09:41:36+01:004@Opornik @rebe-szunis Mozna przestać pisać na wykopie bez usuwania konta. Oni tego nie sprawdzaja
rebe-szunis2024-01-20T09:46:05+01:000@Opornik Podobno za księżniczkę w zbożu i pastę usuwają profil z historią, ale dopytaj i jak sie zdecydujesz, to zrób screna, razem się pośmiejemy.
SuperSzturmowiec2024-01-20T10:31:22+01:000i jak widać nie umiesz się nauczyć skoro znowu masz bana xD