bori★Liderw Hydepark2026-06-21T06:56:02+02:0034Dzień dobry, proszę wstawać, już jest rano! #dziendobry346Udostępnij
dziad_saksonski2026-06-21T07:51:41+02:003@bori dzien dobry, ja spalony leżę w kremie, nigdzie nie wstaje, po za tym czekam na przecieki odnosnie GTA6
jakub-krol2026-06-21T08:14:36+02:003@dziad_saksonski możesz pre order kupić od 25.06 za jakieś 600cebulionow
jakub-krol2026-06-21T08:19:05+02:002@dziad_saksonski powiem tylko tyle, że ja kiedyś tak zrobiłem z Cyberpunk 2077 xD
dziad_saksonski2026-06-21T08:24:16+02:000@jakub-krol A pewnie, mozna, a potem i tak tez moze byc roznie. Ale juz kupione, hype jest a ja sie cieszę jak dziecko xD Na wiedźmina 4 tez czekam i tez kupię, a jak. A potem kupię licencję na claude code jeszcze.