Dzień dobry, Heńki i Henriety. Czy w Polsce spotkaliście się z czymś takim jak nasz odpowiednik zagranicznych yard sales czy tam sprzedaży typowo amerykańskich typu ludki wykupują czyjeś zawartości strychu, piwnicy czy licytują kontener jak w tym programie by potem to opylać na straganach? Dziwi mnie, że coś takiego jeszcze u nas nie podłapało. Dużo osób na Youtube robi filmiki ze swoich podróży do sklepów z takimi fantami nazywanych tam thrift store albo chodzą po jakimś polu z tam pełno sprzedających jakieś dziwne fanty. #pytanie #ciekawostki #dyskusje