Dzien dobry glodnym.
Dzisiaj to nie tylko jajecznica na #sniadanie ,ale i pasta na kanapki do pracy.
#jedzenie

Dzien dobry glodnym.
Dzisiaj to nie tylko jajecznica na #sniadanie ,ale i pasta na kanapki do pracy.
#jedzenie

@erebeuzet-tezuebere Człowieku no to ile byś chciał za odpowiednią cenę? Ja wręcz codziennie wydaję na śniadanie ok 25 PLN - 2 bułki z budyniem / czosnkowe, 1L woda gazowana, 1L fanta i jakiś drobiazg jak energetyk czy kawa double espresso. Jak dla Ciebie jest dużo wydać te 6.99 codziennie przez miesiąc to ja nie ogarniam skąd takie sknery się biorą... skoro sam wydaje te 20-25 PLN CODZIENNIE.
Zaloguj się aby komentować