cebulaZrosoluMistrzw Hydepark2024-08-24T04:40:59+02:0066Dzień dobry #dziendobry #alkoholizm Taka sytuacja667Udostępnij
cebulaZrosolu2024-08-24T04:51:08+02:002@Acrivec to już jak z pracy wrócę to opije :) akurat mam dwa zimne browarki, może sobie jeszcze dokupie jak będę wracał :D
cebulaZrosolu2024-08-24T10:26:59+02:001@Dudleus absolutnie żadnych. Mało tego jak wcześniej nie piłem ponad rok to tez żadnej różnicy nie było