Myśle ze to jako tako wina smiesznie działających tagów i tego ze apka mobilna wypoku wstała, a ta z hejto baaaaaaardzo długi o wiele za długi czas była niedostępna, mimo zapewnień…
Generalnie nie ma teraz dobrego miejsca w polskim internecie. To jest kryzysowy czas moim zdaniem