Dzięki @NooT @BapitanKomba za to, że uczyniliście wczorajszy wieczór jeszcze leppszym!
Dopiero teraz się skapnąłem, że w końcu nie zrobiliśmy se fotki, więc dam jakąś tego, na co wspolnie patrzyliśmy
#hejtopiwo #hejtopiworadom #jeanmicheljarre

Dzięki @NooT @BapitanKomba za to, że uczyniliście wczorajszy wieczór jeszcze leppszym!
Dopiero teraz się skapnąłem, że w końcu nie zrobiliśmy se fotki, więc dam jakąś tego, na co wspolnie patrzyliśmy
#hejtopiwo #hejtopiworadom #jeanmicheljarre

@NooT no jak pomyślę, że polowa efektów by napieprzala prosto w twarz, a druga połowa ogniskowała się na wprost sceny to ten upgrade był wart swojej ceny dodatkowo.
No mi i tak kolana wysiadały pod koniec, a na moim pierwotnym miejscu miałbym kolo siebie dwoje ludzi mojej postury, dla mnie przesiadka to był must have.
@Felonious_Gru @diagnoza @NooT No siema 😎 Na I-7 były najgorsze miejsca! Uciekliśmy stamtąd po dwudziestu paru minutach występu Jarre'a. Kilka miejsc obok już wcześniej opstoszało. Na płytę nie wpuszczali, więc staliśmy w przeciągu koło schodów naprzeciwko sceny. Moje najdroższe miejsca stojące 😐 Co za zamianę zrobiliście?

Zaloguj się aby komentować