Drodzy parafianie,

Padamy z nóg pracujemy nie przerwanie od rana do nocy albo lepiej. Niektóre rzeczy wymagają większego przetestowania. Update, który mieliśmy zrobić dzisiaj pojawi się jutro.

Z istotniejszych zmian pojawi się tam opcja moderatora, otrzymaliśmy kilka zgłoszeń i mamy już swoje typy. Wraz z rozwojem naszej społeczności będzie potrzeba więcej rąk do pracy, ale kiedy to nastąpi ogłosimy nabór.

Jak wspominał @Lebiediew jesteśmy także zaskoczeni jak w ciągu jednego tygodnia zjednoczyć mogą się obce sobie osoby i starać się razem z nami tworzyć nową fajną społeczność.

Dzięki Mordki,
Zespół hejto

7b541463-9b31-4b0d-a8df-d75e1bf62896
lubieplackijohn2 lata temu

@hejto robicie kawał świetnej roboty! Dzięki wielkie! ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

piwowar2 lata temu

@hejto Może po prostu ograniczę się do kilku słów: Dziękuję, robicie świetną robotę. Jakby nie było to dzięki wam mogliśmy tutaj urządzić sympatyczną atmosferę

hejto2 lata temu

@piwowar bardzo cieszymy się, że idzie to w tym kierunku - w największych spekulacjach byśmy nie przewidzieli tego, że znajdzie się grupka osób, która zauważy coś więcej w hejto.pl - jesteśmy tu dla Was - mamy głowy pełne pomysłów - a żeby taki kierunek utrzymać. Właśnie rola moderatora jest niezbędna.

pepe2 lata temu

@hejto PEPE BARDZO SIĘ PODOBA TEN PORTAL

hackerman2 lata temu

@hejto Jakby co polecam Fluttera do mobilek Jakbyście chcieli jakiś rad, CR to służę pomocą Przeniosłem się z RN na niego i to dużo na plus. Zgaduję, że tutaj używacie Reduxa, chociaż brakuje mi socket eventów przy nowych wiadomościach i aktualizacji notyfikacji

Yu_liiia2 lata temu

@hejto cieszę się bardzo i mam nadzieję, że będzie bardziej się rozwijać
P.S. niektóre*

admin32 lata temu

Dobra robota, tylko się nie przepalajcie za bardzo.

LewdAnimeHands2 lata temu

@hejto ja moge się zatroszczyć o moderowanie tagów animowych ( ͡⌐■ ͜ʖ ͡-■)

admin32 lata temu

@hejto nie można utworzyć tagu krótszego od tego który już został utworzony np. ubereats (istnieje), nie mogę stworzyć uber. Zwyczajnie się nie da.

0
admin32 lata temu

@zegar_ass przez dodanie wpisu - nie.

0

Zaloguj się aby komentować