W #lidl jest promocja na
Ziemniaki jadalne z Wielkopolski, siatka 2,5 kg.
Ja kupiłem
Ziemniaki jadalne do gotowania, siatka 2,5 kg.
Nie wiem co za różnica, ziemniak to ziemniak, ale jestem o ponad 6 zeta w plecy. Moją czujność uśpiło to, że dostałem i tak 20 zeta rabatu na zakupy i myślałem że w tej kwocie są już ziemniaki, ale jednak nie. Dopiero w domu to zauważyłem.

@wonsz Tyle to wiedziałem, ale dla mnie bez różnicy którego mam na talerzu (chyba jedynie do frytek ma to różnicę, ale kto teraz sam robi frytki) Zakładam, że nie ma też większej różnicy w sposobie uprawy więc skąd ta różnica w cenie, że jednego kupisz za 3 a drugiego za 4 zeta jeśli idzie o cenę regularną.