Dodając jeszcze dwa grosze do ostatniego wpisu o KWZ El Dorado
Tak to wygląda w Pocket Penie. Od jasnego, do ciemnego, cieniowanie jakby jutra miało nie być
A! Wspominałem, że KWZy pachną wanilią? Nie? No to pachną XD
#piorawieczne


Dodając jeszcze dwa grosze do ostatniego wpisu o KWZ El Dorado
Tak to wygląda w Pocket Penie. Od jasnego, do ciemnego, cieniowanie jakby jutra miało nie być
A! Wspominałem, że KWZy pachną wanilią? Nie? No to pachną XD
#piorawieczne


@Rozpierpapierduchacz Oglądam te KWZty i nie mogę się zdecydować, który sobie zamówić. Za dużo tego do wyboru... Nie chcę, żadnych "glitter" bo jak zacznę takim na co dzień pisać to jeszcze serduszka zamiast kropek będę robił i zaraz ktoś wezwie łowców pedofilów, jasne też do mnie nie przemawiają. Pewnie padnie na jakieś odcienie niebieskiego/granatu albo pewnie blue-black jakiś..Ale jeszcze chyba podumam, w końcu to poważne sprawy są...
@moll Zasadniczo piszę po czym popadnie (proszę nie mylić z "czym popadnie"!). Od żółtych "postitów" (jestem fanem żółtych karteczek), przez jakieś "reklamowe" notatniki, po moleskiny co mi się walają. A nawet zdarza mi się na paragonach i jednorazowych chusteczkach jak nie mam nic innego pod ręką...
Zaloguj się aby komentować