Dobrze, że wygraliśmy. Oprócz radości, dodatkowo d⁎⁎a pęknie kacapom, którym załatwiliśmy bana w światowej piłce reprezentacyjnej.
Dobrze, że wygraliśmy. Oprócz radości, dodatkowo d⁎⁎a pęknie kacapom, którym załatwiliśmy bana w światowej piłce reprezentacyjnej.
Zaloguj się aby komentować