Hejto.pl
Dobrze, że jakiś czas temu kupiłem RX 7800 XT, bo przynajmniej Gothic 2 NK dobrze zapierdziela xD #gothic #gry - BoJaProszePaniMamTuPrimaSorta - Hejto.pl