Na przeciwko mojego blokhasuu jest inny blokhaus i tam jakiś typek nocą wali konia zawsze za zasłoną jaka jest jak z papieru tak prześwitująca (a nawet całkowicie prześwitująca). Wszystko prześwituje a też jego okno sie pali tylko. Także uważajcie jak trzepiecie nocami kapucyna jest ciemno i tylko u as się pali i widać dziwne akcje
Zaloguj się aby komentować