Hejto.pl
Dobry wieczór ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Ostatnio miałem okazję jeździć Skodą Felicią (tą - SonyKrokiet - Hejto.pl