Dobra, wrzucone na gore, mozna jechac do pracy ;) ale najpierw pepkowe 💪
#architektura #budujzhejto #budownictwo #budowadomu #dom

Dobra, wrzucone na gore, mozna jechac do pracy ;) ale najpierw pepkowe 💪
#architektura #budujzhejto #budownictwo #budowadomu #dom

@bucz bo architekci to idioci xD
Nie myślą o tym żeby było dobrze, tylko o tym żeby było "ładnie". Jest to jakiś dekor, który obecnie jest modny więc wszyscy to ładują w projekty. A tak naprawdę funkcja jest żadna, dodatkowe koszty spore, a później tylko śnieg będzie tam zalegał i mostki termiczne się zrobią xD.
Ja jestem przeciwnikiem takich rozwiązań, aczkolwiek "nasz klient, nasz Pan" więc też to projektowałem już kilka razy...
Zaloguj się aby komentować