Dawno mnie tu nie było, próbowałem odpocząć od neta ale że jestem debilem to szybko moja uwaga z hejto przeszła na głupie rolki na fb, tak wstydzę się tego xD
#gownowpis
Byłem wczoraj w budzie z hamburgerami ( za⁎⁎⁎⁎ste, takie jak w smaku jak w latach 90) i tam odbyła się rozmowa:
-Dzień dobry!
-Dzień dobry. Od razu ostrzegam, że czas oczekiwania to pół godziny
-to ja przyjdę za pół godziny
