Czy wiedzieliście, że jednyy kraj w Europie, w którym sprzedaje się nieruchomości w stanie shell&core, to Polska? Jeśli gdzieś znajdziesz w stanie deweloperskim, to dostajesz bonus na wykończenie.
#nieruchomosci #nieruchomoscinaswiecie #wtf
Czy wiedzieliście, że jednyy kraj w Europie, w którym sprzedaje się nieruchomości w stanie shell&core, to Polska? Jeśli gdzieś znajdziesz w stanie deweloperskim, to dostajesz bonus na wykończenie.
#nieruchomosci #nieruchomoscinaswiecie #wtf
@DiscoKhan a ty jak zwykle klepiesz w klawisze jak by ktoś ci płacił od ilości.
Gdzie się nie spojrzy, to wszystkich pouczasz i specjalizujesz się we wszystkim.
Przecież nie pisał o cenie a o kwestii wykończenia. Co nie tylko ma miejsce w europie i często skutkuje tym, że w wielorodzinnym budownictwie np w Azji ludzie mają kopie mieszkań w powiedzmy 10 wariantach(masz do wyboru 5 wzorów blatów kuchennych , tapet itp). Pomijając walory estetyczne, ma to soje zalety ekonomiczno wykonawcze.
Przy okazji, może nie ma wpływu na cenę ale czasem zapomina się o tym w porównaniach rynków zagranicznych, że tam już jest cena z wykończeniem a np. u nas bez.
@bejonse no I dalej o tych cenach męczysz. No tak, u nas jest bez, u nich z wykończeniem. Co to zmienia?
Żeby było śmieszniej to ludzie z zagranicy na odwrót narzekają, chcą mieszkanie na wynajem w stanie półsurowym, bez parkietów itp. ale u nas tego nie ma a na zachodzie jest. Ot, specyfika rynku. Ale czemu nad tym płakać, tego nie pojmuję. Przecież to znacznie lepiej samemu sobie wszystko pod gust ogarnąć nawet jeżeli ciut dłużej może się z tym zejść. Zaś te "bonusy" o których OP pisał to są wersje tandeciarskie gdzie developer tnie frajerów którzy przepłacają dwa razy za wykończenie mieszkania. Jest za czym płakać, że u nas tego nie ma xD
@bejonse koleś xD
Widzę, że ty z nieogarów to ci wytłumaczę w podpunktach bo mi się nudzi. I tak będziesz zgrywać mądrale ale skoro czas mam to co mi tam.
7. Za późno, incydent kałowały już się dokonał.
Ja wiem, a nie myślę. Gdy porównują ceny w eurostacie lub innych indexach, to nie doliczają do ceny wykończenia.
Deweloperzy przy analizie kosztów wliczają wykończenie po swojej stronie. W zależności od etapu sprzedaży masz możliwość wymiany koloru płytek, zabudoway itp.
Robisz z siebie idiote i jeszcze Cie to śmieszy :)
Zaloguj się aby komentować