Hejto.pl
Czy ja dobrze rozumiem, że Vateusz i inni pisowczyki fleksują się przekazaniem Leopardów Ukrainie? Hhmmm, szkoda - PrzegrywieNieOtwierajBuziNiepytany - Hejto.pl