Czy Donald Trump już potępił atak r0sji na Polskę? Bo na pewno oburzona część sceny politycznej, która ma z nim świetny kontakt mu o tym powiedziała, prawda?
#polityka #usa #wojna
Czy Donald Trump już potępił atak r0sji na Polskę? Bo na pewno oburzona część sceny politycznej, która ma z nim świetny kontakt mu o tym powiedziała, prawda?
#polityka #usa #wojna
@maximilianan Powiedział "Putin mój friend, powiedział, że to przypadkiem, więc przekażę wam Polacy po amerykańsku - shit happens" po czym się zesrał w pieluchę.
@onpanopticon podobało mi się jak stanowczo zareagował na śmierć swojego kolegi i np. kazał opuścić flagi do połowy masztów. Oczywiście jak wcześniej zamordowano dwójkę polityków partii demokratycznej to tak nie zrobił. No cóż.
@maximilianan przykładasz do niego miarę jak do istot rozumnych, a to błąd. Mój pies ostatnio szczekał na miotłę, ale nie dyskutowałem nad powodami takiej pomyłki, tylko przyjąłem że pewnie już ślepnie. A i tak podaję przykład stworzenia, od którego wymagam więcej niż od Trumpa.
@maximilianan that escalated quickly

@Trupus XD
@onpanopticon to też prawda
@maximilianan żebyś się nie zdziwił że jak coś pierdolnie w jakąś wieże w USA to Polaki pierwsze polecą wspierać USA w walce z terroryzmem. A potem oni w zamian zadzwonią do nas jak się coś stanie i wyślą nam Keylloga który jest wysyłany do krajów z którymi nie chcą gadać.
@iNoodles myślisz, że by mnie to zdziwiło?
No co ty, dla pana Polaka to jest śmierć gdzieś na pustyni w Iraku lub w górach Afganistanu w kompletnie niepotrzebnych z polskiego punktu widzenia wojnach, a nie jakieś wsparcie i pomoc gdy kraj pana Polaka jest atakowany przez Rosję.
@dzangyl następnym razem trzeba powiedzieć "Drodzy Amerykanie, macie nasze pełne wsparcie, jednocześnie pragniemy przypomnieć by wszelkie konflikty rozwiązywać drogą pokojową", a następnego dnia wrzucić notkę "Serdeczne życzenia urodzinowe dla przywódcy Hamasu, który tak jak my wierzy w pokój, wspieramy jego wszelkie pokojowe inicjatywy. Właśnie odbyliśmy bardzo owocną rozmowę i nasze wspólnoty mogą wspólnie razem pokojowo wiele osiagnąć. Zrobimy ogromy DEAL na którym Polska zyska miliardy zł"
Zaloguj się aby komentować