Czesi z onucami russkimi krótko :)
Rozkład jazdy jest znany ...
#czechy
#ukraina
Czesi z onucami russkimi krótko :)
Rozkład jazdy jest znany ...
#czechy
#ukraina
@dez_ Debilizmem jest karanie ludzi za noszenie jakiś naszywek ze swastykami, Z, sierpem i młotem itd. Każdy ma prawo być debilem i publicznie to okazywać. W takich bantustanach jak rosja to mogą karać za niepopieranie i sprzeciwianie się wojnie (bo takie sobie durne prawo wprowadzili) ale w wolnych i demokratycznych krajach?
@moderacja_sie_nie_myje
Każdy ma prawo być debilem i publicznie to okazywać.
jak do tej pory to jest legalne, stąd wielu innych debili z debilnymi teoriami, np. Ty coś takiego usłyszałeś i powielasz dalej
zakazu afiszowania się z logotypami połączonymi ze zbrodniczymi systemami nikt sobie nie wymyślił bez powodu
Zaloguj się aby komentować