tomilidzons2024-07-29T13:03:16+02:004@dolitd To dopiero prognoza na następną środę, ale nie wiem jak ja to wytrzymam. przy 33 stopniach to pot leje się ze mnie jak z kranu, przy 40 stopniach to ja się roztopię szybciej niż lód.
LaMo.zord★2024-07-29T14:02:28+02:000No no. Jeszcze 20 stopni i będzie jak na remoncie kotła w elektrowni:D Z tym że tam to nie trwało tak długo