Czemu spece od aut zawsze mają problemy z terminami? Honda umówione w marcu na za miesiąc, do tej pory nie pojechała do mechanika. Subaru ustawione na blacharke w lutym na przełom marca/kwietnia już wiem że wjedzie w lipcu/sierpniu. O innych drobnostkach nawet nie wspomnę. Czy to wynika z trójkąta dobra cena/dobrze/termin? #gownowpis