cebulaZrosoluMistrzw Hydepark2024-08-30T20:08:19+02:0013@Cybulion patrz, napier... Się jak ksieciunio ( ͡~ ͜ʖ ͡°) #pijzhejto136Udostępnij
Cybulion★2024-08-30T20:16:07+02:002O moj boże. Cin-cin, alko free. Jestem przerażony jak wloch na widok ananasa na pizzy. Smakuwa XD
Piechur★2024-08-30T20:49:22+02:001@Cybulion Ale ten Cin-Cin Free całkiem fajny jest jak się je z owocami, np. winogronami lub borówkami. Na ciepły wieczór w sam raz.