Coś o najnowszej wersji Chat-GPT 4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Użytkownik João Ferrão dos Santos na portalu społecznościowym LinkedIn rozpoczął 30-dniowy projekt z wykorzystaniem Chat-GPT, w którym to chat został mianowany CEO firmy. Założenia projektu są takie, że użytkownik pyta chat od decyzje i wykonuje je bez kwestionowania nawet jeśli będzie miało to negatywny wpływ na firmę.
Na ten moment chat podjął decyzję o stworzeniu firmy e-commerce o nazwie "AIsthetic Apparel", która będzie sprzedawać koszulki na krótki rękawek zawierające różne nadruki z bawełny pochodzącej ze zrównoważonych źródeł. Co więcej, bot podpowiedział jakich narzędzi należy używać, podał ceny za koszulki a nawet oszacował ile firma jest warta na podstawie zainteresowania na social mediach.
Postępy z dnia na dzień można śledzić na profilu pomysłodawcy projektu.
https://www.linkedin.com/posts/joao-ferrao-dos-santos_ai-gpt4-ecommerce-activity-7043630249795887104-01JP?utm_source=share&utm_medium=member_desktop
Źródło: Ciekawostkawka na FB
Obserwator_Z_Ramiona_RIGCZ

Ze wszystkich gówno artykułów o CHATGPT i pseudo eksperymentów to ten wyróżnia się bardzo na plus.

panikaman

@DerSchwarzeMann trzeba typów zlikwidować bo chcą dobrze a skończy się wiadomo jak.

706d9873-0742-4b24-a940-9ea2b5592558
Sauron

@DerSchwarzeMann ciekawiej byłoby, gdyby tożsamość ceo nie była jawna, a dopiero po czasie by się ujawnili. świadomość ludzi że to AI napędza wyświetlenia i popularność sama z siebie niezależnie od produktów i decyzji.

Zaloguj się aby komentować